Klubíčko Beroun

Klubíčko Beroun, z.ú. je nezisková, transparentní a veřejně prospěčná organizace pečující o děti, dospělé a seiory převážně s těžkým zdravotním postižením.

PROFIL KLUBÍČKA

Klubíčko Beroun, z.ú. je nezisková, transparentní a veřejně prospěšná organizace pečující o děti a dospělé převážně s těžkým zdravotním postižením a seniory.

HISTORIE KLUBÍČKA

Od roku 1997 využíváme zkušenosti osob, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem, a znalosti odborníků ku prospěchu našich klientů. Klademe vysoký důraz na dialog s rodinou - praktické rady pečujících, jejich prožitky a znalost problematiky jsou pro fungování Klubíčka neocenitelným přínosem.

TÝM

Tým Klubíčka Beroun tvoří správní rada, zkušení administrativní pracovníci, pracovníci přímé péče a zaměstnanci provozu.

MÉDIA

V sekci Média najdete tiskové zprávy a odkazy na akce,
kterých jsme se účastnili. Naleznete zde i výroční zprávy, audity a také oficiální logo Klubíčka.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Představení projektů, lidí a firem, díky kterým rostou naše možnosti v péči pro ty, kteří to opravdu potřebují.